„Geriausias Matijaus paveikslas“ Benas Glasteris

Ypač greitai skaitoma knyga ne tik dėl turinio, bet ir dėl trumpų skyrių 🙂

Leidėjas: Versus aureus

Išleidimo metai: 2013

Puslapių skaičius: 424

ISBN: 978-9955-34-434-6

Naujas lietuviškas romanas, kupinas intriguojančių paslapčių ir mįslių, kurias įminti turėsite patys. Sveiki atvykę į mistišką laiko ir erdvės labirintą, iš kurio nepanorėsite išeiti iki pat paskutinio puslapio!

Jauna freskų tapytoja gauna keistą užsakymą – dekoruoti Minotauro Labirinto sales. Milžiniškas darbas, užtruksiantis mažiausiai ketverius metus, žavus, turtingas užsakovas, veriantis ją lediniu žvilgsniu. Ir paskutinė sąlyga – iš Labirinto ji negalės išeiti, kol neužbaigs darbų. Dailininkė nesusimąsčiusi leidžiasi į avantiūrą. Pelėkautai užsitrenkia. Net tada, kai po kojomis sudūžta stiklas, ji dar nesuvokia – atsitiktinumų čia nebūna. Kažkas negailestingai žaidžia Labirinto gyventojų likimais. Čia bet kuri tiesa patologiškai iškreipta, o viena iš taisyklių skelbia: neįsimylėk…

Viduramžiai, inkvizicijos siautėjimo laikai. Antanitų vienuolynas. Gabus dailininkas Matijus tapo altorių. Darbas, darbas, ir retkarčiais – neįpareigojantys ryšiai su moterimis. Kol vieną dieną pasijunta stebimas nuostabių šaltų, pilkų akių… Tačiau vienuolyne meilė – draudžiamas vaisius… ypač jei moteris – ragana.

Pusamžis tapytojas filosofuoja. Nuklysta mintimis į smagias studentiškas dienas Dailės akademijoje. Niekam nežinomas, vis dar nesulaukęs savo šlovės valandos. Kita vertus, kam ta šlovė?

Trys menininkai, trys istorijos, trys gyvenimai – kas juos sieja? Ar apskritai sieja?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s