Joga

Mano 2018–tųjų vasaros atradimas – joga, tiksliau downdogapp programa. Tiems, kam patinka ne tik sporto studijose mankštintis, o vieniems trūksta bent virtualaus trenerio, tai puikus pasirinkimas 🙂

Lankiau kalanetikos, pilates treniruotes, bet konkrečiai jogos – neteko ir net neįsivaizdavau, jog yra daug rūšių. Nors studijoje sportuoti smagu, tai pririša prie treniruočių grafiko bei dažniausiai reikia nemažai laiko sugaišti kelionėje ar kamštyje. Ieškodama alternatyvos, aptikau downdogapp ir prilipo taip, jog norėjau paremti kūrėjus – užsisakiau abonementą ir džiaugiuosi kiekvienu nauju užsiėmimu.

Tuo metu, kai pradėjau naudotis, programa buvo nemokama su tam tikrų funkcijų apribojimais, kas buvo aktualiau pažengusiems. Šiuo metu nemokamai galima išbandyti, atrodo, tik 3 sesijas ir tada reikia susimokėti, bet tai apsimoka kokybės, patogumo ir kainos prasme. Treniruotes galima suasmeninti pagal lygį, trukmę, tempą ir t.t. Kūrėjai vis nustebina programėlės naujovėmis.

Downdog

Po kelių jogos užsiėmimų supratau, jog mano turimas kilimėlis būtent jogai nepritaikytas: per slidus, minkštas bei katės nagų mylimas. Perskaičiusi įvairius atsiliepimus, išsirinkau Manduka Pro serijos kilimėlį ir skirtumas akivaizdžiai džiugina nuo turėto bei bandytų studijose.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s