Nauja augintinė Gilė – Peterbald'ė

Taip netikėtai sekmadienio vakarą iš Rūtos K. gavom žinių, kad dovanojamas Peterbald’o kačiukas 5 mėn. (2011.04.13) Utenoje, bet atvežtų ir į Vilnių. Kažkada buvo noras įsigyti, bet nežinia kaip su ta alergija Rimui. Nors jau buvo vėlyvas vakaras, bet „Kika“ „Akropoly“ dirba iki 22 val, tad sulakstėm būtiniausių prekių: tualeto, maisto..
Ankstų rytą paėmėm katytę netoli „BIG“, kai į priekį važiavome rytinių kamščių nesimatė, bet vat link centro judant, tai jau teko lėtai važiuoti, Išsiskyrus su šeimininku, katytė gailiai kniaukė.
Grįžus, pasislėpė už vonios, po to po spinta, kai išlindo, pašėrėm, tai įsidrąsino ir leidosi jau glostoma, prasidėjo „traktoriaus režimas“ 🙂 O po to bac, reikalas prispyrė ir rimtas, tai vidury kilimo paliko dovanėlę.

Gilė

Gilė, tokį vardą pasirinko iš sugalvotų variantų, iki vakaro perprato, kaip visus pašokdinti arba prisigerinti 😀 Visas vietas ištyrinėjo, nuvalė dulkes net nuo karnizų. Tik su savo tualetu ne iškart susidraugavo, prireikė keleto dienų įtikinėjimų, kad ten pradėtų lankytis, o iki tol dovanėlių paliko ant kilimo, už sofos, namuke…  Tad džiaugsmo būta didelio, kai jau reikalus atlikinėjo reikiamoje vietoje.

Gilė taip pat bando susidraugauti ir su kitais augintiniais – degu, bet saugumo sumetimais, kol kas per grotas 🙂

P.S.: ir gal Gilė iš pradžių pasirodė kiek neįprastos išvaizdos, bet tai pati mieliausia katė :), o alergija Rimui kaip ir dingo.

Atmintinė: ~2,6 kg.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s